Доступные языки:

Данные, представленные на этом сайте, собраны на основе данных Викимапии. Викимапия — это бесплатная и открытая многопользовательская интерактивная карта, пополняемая добровольцами всего мира. Сейчас на карте есть сведения о 32554623 различных объектов, и их число постоянно растёт. Узнать больше о Викимапии и ситигидах.

Последние комментарии в городе Киев:

  • Зона для пикников «Колыба», Timuryaka написал(а) 1 год назад:
    На помент 2024 года цена беседки на день - 1500 грн
  • Храм святителя Николая, архиепископа Мирликийского, olegkmail написал(а) 1 год назад:
    не прошло и 7 лет - СНЕСЕНО !
  • Центр розничных продаж ПАО «Фидобанк», McRisky написал(а) 1 год назад:
    Вероятно здесь была школа бальных танцев Соломона Пляра (Шкляра)
  • Демонтированная аннотационная табличка улицы Рылеева, jorje написал(а) 1 год назад:
    вже прибрали
  • Мемориальная доска декабристам, Buratino1234 написал(а) 1 год назад:
    Материал – бронза. В наше время никто не оставит десяток кг цветмета, зубами вырвут.
  • Мемориальная доска декабристам, olegkmail написал(а) 1 год назад:
    С февраля 2024 года уже доска недоступна для обозрения. На первом этаже открылся стоматологический центр, фасад здания закрыли облицовочным покрытием, под которым доска и спрятана. А вот демонтирована ли полностью - неизвестно.
  • Як, Blader_Dark написал(а) 1 год назад:
    В фильме снимались Як-18, по силуэту похожие на Ла-5 и Ла-7 и непохожие по силуэту на истребители Як.
  • Хутор Рыбное, Leric написал(а) 1 год назад:
    Автобус № 10 ходит
  • Особняк Штейнгеля (внутренняя часть), Bogdan50022171 написал(а) 1 год назад:
    В очень печальном состоянии
  • Forest кафе, Leric написал(а) 1 год назад:
    Решением Верховного суда от 01.11.2023 право собственности аннулировано. Подлежит сносу.
  • Венткиоск, dzmih (гость) написал(а) 1 год назад:
    что там? смотрел только видел проход и кабеля которіе идут в него же, проход большой но вша без лесенок
  • Пиццерия Mamamia!, mtlcre написал(а) 1 год назад:
    Кушали пиццу с другом в сентябре 2019 года, очень вкусная и сервис отличный) сами с Казахстана, город Алматы.
  • Котлован, Leric написал(а) 1 год назад:
    Озеро в форме кота. Его в народе так и называют: озеро Котик
  • Мурал «Велосипедист» («Красный велосипед»), olegkmail написал(а) 1 год назад:
    Интересно, кроссовок у него сразу "потек" или со временем ?
  • Открытый участок речки Борщаговка (Желань)., Василий. (гость) написал(а) 1 год назад:
    Борщагі́вка (помилково — Ни́вка[1]) — річка в Україні, що протікає територією міста Києва та приміського Києво-Святошинського району Київської області. Права притока Ірпеня (басейн Дніпра). Назва[ред. код] За однією з версій, свою назву річка отримала від рослини борщівник, що, очевидно, росла на її берегах. Одне із згадувань про назву річки Борщагівка (нім. Boerßgowka) міститься в щоденнику німецького купця Мартіна Ґруневеґа, який відвідав Київ у 1584 році. Ґруневеґ записав у щоденнику, як місцеві кияни розповіли йому, що річка була названа так, бо у цій місцевості свого часу діяв борщовий базар. На думку Ґруневеґа, це місце торгу в князівські часи «могло називатися борщовим майданом чи торгом, незалежно від того, чи торгували там борщем», тому що «русини, ніколи не купують борщу, тому що кожен готує його у себе дома сам, оскільки це їхня повсякденна їжа і питво»[2][3][4]. На річці розташовувалися Борщагівки (5 сіл-володінь різних монастирів м. Києва, названих на їхню честь: Михайлівська, Братська, Микільська, Софіївська, Петропавлівська). У 1921 році щодо річки Борщагівки була вперше помилково вжита назва Нивка (від однойменного струмка, що починався на 1-й просіці і впадав у Борщагівку на Білицькому болоті). Ця назва була розтиражована в масиві картографічних та текстових довідників 1960-х — 1990-х рр.[1] Подекуди використовується й досі, хоча нині офіційною назвою річки є Борщагівка[5]. Іноді щодо річки Борщагівки також можна зустріти назви: Желя́нь (дав.-рус. Желѧнь) — трапляється в руських літописах[6]. Нова́ Гре́бля — зафіксовано в І. Фундуклея[7], трапляється на картах ХІХ ст. Жилка — трапляється в довідниках ХХ ст.
  • Высохший пруд в истоке реки Нивки, Василий. (гость) написал(а) 1 год назад:
    Назва[ред. код] За однією з версій, свою назву річка отримала від рослини борщівник, що, очевидно, росла на її берегах. Одне із згадувань про назву річки Борщагівка (нім. Boerßgowka) міститься в щоденнику німецького купця Мартіна Ґруневеґа, який відвідав Київ у 1584 році. Ґруневеґ записав у щоденнику, як місцеві кияни розповіли йому, що річка була названа так, бо у цій місцевості свого часу діяв борщовий базар. На думку Ґруневеґа, це місце торгу в князівські часи «могло називатися борщовим майданом чи торгом, незалежно від того, чи торгували там борщем», тому що «русини, ніколи не купують борщу, тому що кожен готує його у себе дома сам, оскільки це їхня повсякденна їжа і питво»[2][3][4]. На річці розташовувалися Борщагівки (5 сіл-володінь різних монастирів м. Києва, названих на їхню честь: Михайлівська, Братська, Микільська, Софіївська, Петропавлівська). У 1921 році щодо річки Борщагівки була вперше помилково вжита назва Нивка (від однойменного струмка, що починався на 1-й просіці і впадав у Борщагівку на Білицькому болоті). Ця назва була розтиражована в масиві картографічних та текстових довідників 1960-х — 1990-х рр.[1] Подекуди використовується й досі, хоча нині офіційною назвою річки є Борщагівка[5]. Іноді щодо річки Борщагівки також можна зустріти назви: Желя́нь (дав.-рус. Желѧнь) — трапляється в руських літописах[6]. Нова́ Гре́бля — зафіксовано в І. Фундуклея[7], трапляється на картах ХІХ ст. Жилка — трапляється в довідниках ХХ ст.
  • Высохший пруд в истоке реки Нивки, Василий. (гость) написал(а) 1 год назад:
    Кстати на картах Гугл земля указана как ручей Борщаговка.
  • Высохший пруд в истоке реки Нивки, Василий. (гость) написал(а) 1 год назад:
    За Окружной дорогой Нивка впадает в речку Борщаговку. Ни́вка — струмок, права притока річки Борщагівки, що протікає територією Святошинського району міста Києва. Наприкінці ХІХ століття, розплановуючи вулиці майбутніх Святошинських дач, зодчі використали природний, дещо підвищений, південний берег Нивки для північного краю селища. Через Нивку у першій половині ХХ століття було влаштовано містки в районі сучасної Чорнобильської вулиці та Кільцевої дороги; в 1950-ті роки з'явився третій — за Базарною площею. Нивкою також помилково називають річку Борщагівку.