Доступные языки:

Данные, представленные на этом сайте, собраны на основе данных Викимапии. Викимапия — это бесплатная и открытая многопользовательская интерактивная карта, пополняемая добровольцами всего мира. Сейчас на карте есть сведения о 32468608 различных объектов, и их число постоянно растёт. Узнать больше о Викимапии и ситигидах.

Последние комментарии в городе Киев:

  • Верёвочная трасса-троллей, Nikolaenk написал(а) 9 месяцев назад:
    21.07.2024<<На атракціоні-переправі у Києві загинув 20-річний хлопець, – РБК-Україна з посиланням на джерела в правоохоронних органах.>>(C)
  • Исторический слой / исчезнувший объект, Прр (гость) написал(а) 9 месяцев назад:
    Рано
  • Вентшахта убежища, 8672 (гость) написал(а) 9 месяцев назад:
    К сожалению вент шахту снесли при строительстве скаера авиаторов(
  • Подземный паркинг жилого комплекса "Лазурный блюз", danechka1488 написал(а) 10 месяцев назад:
    Сейчас просто паркинг и гаражи
  • Зона для пикников «Колыба», Timuryaka написал(а) 10 месяцев назад:
    На помент 2024 года цена беседки на день - 1500 грн
  • Храм святителя Николая, архиепископа Мирликийского, olegkmail написал(а) 11 месяцев назад:
    не прошло и 7 лет - СНЕСЕНО !
  • Центр розничных продаж ПАО «Фидобанк», McRisky написал(а) 11 месяцев назад:
    Вероятно здесь была школа бальных танцев Соломона Пляра (Шкляра)
  • Демонтированная аннотационная табличка улицы Рылеева, jorje написал(а) 12 месяцев назад:
    вже прибрали
  • Мемориальная доска декабристам, Buratino1234 написал(а) 12 месяцев назад:
    Материал – бронза. В наше время никто не оставит десяток кг цветмета, зубами вырвут.
  • Мемориальная доска декабристам, olegkmail написал(а) 12 месяцев назад:
    С февраля 2024 года уже доска недоступна для обозрения. На первом этаже открылся стоматологический центр, фасад здания закрыли облицовочным покрытием, под которым доска и спрятана. А вот демонтирована ли полностью - неизвестно.
  • Як, Blader_Dark написал(а) 12 месяцев назад:
    В фильме снимались Як-18, по силуэту похожие на Ла-5 и Ла-7 и непохожие по силуэту на истребители Як.
  • Хутор Рыбное, Leric написал(а) 12 месяцев назад:
    Автобус № 10 ходит
  • Особняк Штейнгеля (внутренняя часть), Bogdan50022171 написал(а) 1 год назад:
    В очень печальном состоянии
  • Forest кафе, Leric написал(а) 1 год назад:
    Решением Верховного суда от 01.11.2023 право собственности аннулировано. Подлежит сносу.
  • Венткиоск, dzmih (гость) написал(а) 1 год назад:
    что там? смотрел только видел проход и кабеля которіе идут в него же, проход большой но вша без лесенок
  • Пиццерия Mamamia!, mtlcre написал(а) 1 год назад:
    Кушали пиццу с другом в сентябре 2019 года, очень вкусная и сервис отличный) сами с Казахстана, город Алматы.
  • Котлован, Leric написал(а) 1 год назад:
    Озеро в форме кота. Его в народе так и называют: озеро Котик
  • Мурал «Велосипедист» («Красный велосипед»), olegkmail написал(а) 1 год назад:
    Интересно, кроссовок у него сразу "потек" или со временем ?
  • Открытый участок речки Борщаговка (Желань)., Василий. (гость) написал(а) 1 год назад:
    Борщагі́вка (помилково — Ни́вка[1]) — річка в Україні, що протікає територією міста Києва та приміського Києво-Святошинського району Київської області. Права притока Ірпеня (басейн Дніпра). Назва[ред. код] За однією з версій, свою назву річка отримала від рослини борщівник, що, очевидно, росла на її берегах. Одне із згадувань про назву річки Борщагівка (нім. Boerßgowka) міститься в щоденнику німецького купця Мартіна Ґруневеґа, який відвідав Київ у 1584 році. Ґруневеґ записав у щоденнику, як місцеві кияни розповіли йому, що річка була названа так, бо у цій місцевості свого часу діяв борщовий базар. На думку Ґруневеґа, це місце торгу в князівські часи «могло називатися борщовим майданом чи торгом, незалежно від того, чи торгували там борщем», тому що «русини, ніколи не купують борщу, тому що кожен готує його у себе дома сам, оскільки це їхня повсякденна їжа і питво»[2][3][4]. На річці розташовувалися Борщагівки (5 сіл-володінь різних монастирів м. Києва, названих на їхню честь: Михайлівська, Братська, Микільська, Софіївська, Петропавлівська). У 1921 році щодо річки Борщагівки була вперше помилково вжита назва Нивка (від однойменного струмка, що починався на 1-й просіці і впадав у Борщагівку на Білицькому болоті). Ця назва була розтиражована в масиві картографічних та текстових довідників 1960-х — 1990-х рр.[1] Подекуди використовується й досі, хоча нині офіційною назвою річки є Борщагівка[5]. Іноді щодо річки Борщагівки також можна зустріти назви: Желя́нь (дав.-рус. Желѧнь) — трапляється в руських літописах[6]. Нова́ Гре́бля — зафіксовано в І. Фундуклея[7], трапляється на картах ХІХ ст. Жилка — трапляється в довідниках ХХ ст.
  • Высохший пруд в истоке реки Нивки, Василий. (гость) написал(а) 1 год назад:
    Назва[ред. код] За однією з версій, свою назву річка отримала від рослини борщівник, що, очевидно, росла на її берегах. Одне із згадувань про назву річки Борщагівка (нім. Boerßgowka) міститься в щоденнику німецького купця Мартіна Ґруневеґа, який відвідав Київ у 1584 році. Ґруневеґ записав у щоденнику, як місцеві кияни розповіли йому, що річка була названа так, бо у цій місцевості свого часу діяв борщовий базар. На думку Ґруневеґа, це місце торгу в князівські часи «могло називатися борщовим майданом чи торгом, незалежно від того, чи торгували там борщем», тому що «русини, ніколи не купують борщу, тому що кожен готує його у себе дома сам, оскільки це їхня повсякденна їжа і питво»[2][3][4]. На річці розташовувалися Борщагівки (5 сіл-володінь різних монастирів м. Києва, названих на їхню честь: Михайлівська, Братська, Микільська, Софіївська, Петропавлівська). У 1921 році щодо річки Борщагівки була вперше помилково вжита назва Нивка (від однойменного струмка, що починався на 1-й просіці і впадав у Борщагівку на Білицькому болоті). Ця назва була розтиражована в масиві картографічних та текстових довідників 1960-х — 1990-х рр.[1] Подекуди використовується й досі, хоча нині офіційною назвою річки є Борщагівка[5]. Іноді щодо річки Борщагівки також можна зустріти назви: Желя́нь (дав.-рус. Желѧнь) — трапляється в руських літописах[6]. Нова́ Гре́бля — зафіксовано в І. Фундуклея[7], трапляється на картах ХІХ ст. Жилка — трапляється в довідниках ХХ ст.