Доступные языки:

Данные, представленные на этом сайте, собраны на основе данных Викимапии. Викимапия — это бесплатная и открытая многопользовательская интерактивная карта, пополняемая добровольцами всего мира. Сейчас на карте есть сведения о 32021353 различных объектов, и их число постоянно растёт. Узнать больше о Викимапии и ситигидах.

Последние комментарии в городе Киев:

  • Forest кафе, Leric написал(а) 18 дней назад:
    Решением Верховного суда от 01.11.2023 право собственности аннулировано. Подлежит сносу.
  • Венткиоск, dzmih (гость) написал(а) 2 месяца назад:
    что там? смотрел только видел проход и кабеля которіе идут в него же, проход большой но вша без лесенок
  • Пиццерия Mamamia!, mtlcre написал(а) 2 месяца назад:
    Кушали пиццу с другом в сентябре 2019 года, очень вкусная и сервис отличный) сами с Казахстана, город Алматы.
  • Котлован, Leric написал(а) 2 месяца назад:
    Озеро в форме кота. Его в народе так и называют: озеро Котик
  • Мурал «Велосипедист» («Красный велосипед»), olegkmail написал(а) 3 месяца назад:
    Интересно, кроссовок у него сразу "потек" или со временем ?
  • Нивка, Василий. (гость) написал(а) 3 месяца назад:
    Борщагі́вка (помилково — Ни́вка[1]) — річка в Україні, що протікає територією міста Києва та приміського Києво-Святошинського району Київської області. Права притока Ірпеня (басейн Дніпра). Назва[ред. код] За однією з версій, свою назву річка отримала від рослини борщівник, що, очевидно, росла на її берегах. Одне із згадувань про назву річки Борщагівка (нім. Boerßgowka) міститься в щоденнику німецького купця Мартіна Ґруневеґа, який відвідав Київ у 1584 році. Ґруневеґ записав у щоденнику, як місцеві кияни розповіли йому, що річка була названа так, бо у цій місцевості свого часу діяв борщовий базар. На думку Ґруневеґа, це місце торгу в князівські часи «могло називатися борщовим майданом чи торгом, незалежно від того, чи торгували там борщем», тому що «русини, ніколи не купують борщу, тому що кожен готує його у себе дома сам, оскільки це їхня повсякденна їжа і питво»[2][3][4]. На річці розташовувалися Борщагівки (5 сіл-володінь різних монастирів м. Києва, названих на їхню честь: Михайлівська, Братська, Микільська, Софіївська, Петропавлівська). У 1921 році щодо річки Борщагівки була вперше помилково вжита назва Нивка (від однойменного струмка, що починався на 1-й просіці і впадав у Борщагівку на Білицькому болоті). Ця назва була розтиражована в масиві картографічних та текстових довідників 1960-х — 1990-х рр.[1] Подекуди використовується й досі, хоча нині офіційною назвою річки є Борщагівка[5]. Іноді щодо річки Борщагівки також можна зустріти назви: Желя́нь (дав.-рус. Желѧнь) — трапляється в руських літописах[6]. Нова́ Гре́бля — зафіксовано в І. Фундуклея[7], трапляється на картах ХІХ ст. Жилка — трапляється в довідниках ХХ ст.
  • Высохший пруд в истоке реки Нивки, Василий. (гость) написал(а) 3 месяца назад:
    Назва[ред. код] За однією з версій, свою назву річка отримала від рослини борщівник, що, очевидно, росла на її берегах. Одне із згадувань про назву річки Борщагівка (нім. Boerßgowka) міститься в щоденнику німецького купця Мартіна Ґруневеґа, який відвідав Київ у 1584 році. Ґруневеґ записав у щоденнику, як місцеві кияни розповіли йому, що річка була названа так, бо у цій місцевості свого часу діяв борщовий базар. На думку Ґруневеґа, це місце торгу в князівські часи «могло називатися борщовим майданом чи торгом, незалежно від того, чи торгували там борщем», тому що «русини, ніколи не купують борщу, тому що кожен готує його у себе дома сам, оскільки це їхня повсякденна їжа і питво»[2][3][4]. На річці розташовувалися Борщагівки (5 сіл-володінь різних монастирів м. Києва, названих на їхню честь: Михайлівська, Братська, Микільська, Софіївська, Петропавлівська). У 1921 році щодо річки Борщагівки була вперше помилково вжита назва Нивка (від однойменного струмка, що починався на 1-й просіці і впадав у Борщагівку на Білицькому болоті). Ця назва була розтиражована в масиві картографічних та текстових довідників 1960-х — 1990-х рр.[1] Подекуди використовується й досі, хоча нині офіційною назвою річки є Борщагівка[5]. Іноді щодо річки Борщагівки також можна зустріти назви: Желя́нь (дав.-рус. Желѧнь) — трапляється в руських літописах[6]. Нова́ Гре́бля — зафіксовано в І. Фундуклея[7], трапляється на картах ХІХ ст. Жилка — трапляється в довідниках ХХ ст.
  • Высохший пруд в истоке реки Нивки, Василий. (гость) написал(а) 3 месяца назад:
    Кстати на картах Гугл земля указана как ручей Борщаговка.
  • Высохший пруд в истоке реки Нивки, Василий. (гость) написал(а) 3 месяца назад:
    За Окружной дорогой Нивка впадает в речку Борщаговку. Ни́вка — струмок, права притока річки Борщагівки, що протікає територією Святошинського району міста Києва. Наприкінці ХІХ століття, розплановуючи вулиці майбутніх Святошинських дач, зодчі використали природний, дещо підвищений, південний берег Нивки для північного краю селища. Через Нивку у першій половині ХХ століття було влаштовано містки в районі сучасної Чорнобильської вулиці та Кільцевої дороги; в 1950-ті роки з'явився третій — за Базарною площею. Нивкою також помилково називають річку Борщагівку.
  • Заброшенные родники в яру первого сада, Василий. (гость) написал(а) 3 месяца назад:
    Прота́сів Яр — мала річка у Києві, в місцевості Протасів яр, права притока Либеді. Протяжність струмка становить приблизно 1,1—1,2 кілометри. Починається на схилах Батиєвої Гори, далі протікає Протасовим Яром вздовж однойменної вулиці. Впадає у Либідь дещо південніше мосту через річку над вулицею Федорова. Повністю взятий у колектор ще наприкінці ХІХ століття, за винятком декількох метрів гирлової ділянки.
  • Портал реки Коноплянки, Василий. (гость) написал(а) 3 месяца назад:
    Это речка Княжиха. Коноплянка впадает в озеро Андреевское немного южнее. Исток Княжихи возле окружной дороги а чуть ниже по течению цепочка озер в парке Кинь - Грусть.
  • Мост через канал, Василий. (гость) написал(а) 3 месяца назад:
    Это вообще то не канал а ручей Княжиха. Сейчас пущен по коллектору. Исток возле окружной дороги а это место где он впадал в речку Почайна.
  • Заброшенная правительственная дача (хутор Васильчики), Василий. (гость) написал(а) 3 месяца назад:
    Дот действительно есть. Только он не в парке Нивки. Он расположен севернее. За парком Дубки. За улицей Стеценко. Лесопарк Сырецкий гай. В районе строящейся линии метро на Виноградарь.
  • Магазин ROSHEN, qwerty (гость) написал(а) 3 месяца назад:
    Раніше, магазин "Червоний маркет"
  • Ресторан Mill HUB, A1excube написал(а) 4 месяца назад:
    Мозаики не были уничтожены, их закрыли панелями.
  • Ресторан быстрого обслуживания McDonald's, фкеуь (гость) написал(а) 4 месяца назад:
    побудували ще в 2021
  • «Укрплемобъединение», olegkmail написал(а) 6 месяцев назад:
    Октябрь 2023 года - табличек у входных дверей нет и здание выглядит покинутым.
  • Здание, Aleksandr2 написал(а) 6 месяцев назад:
    Бывшая казарма роты командного пункта 8 ОА ПВО СССР
  • Закрытый железнодорожный переезд, Саша (гость) написал(а) 6 месяцев назад:
    И ходили через этот переезд автобусы 10, 42.
  • Остатки ДОТа, Vanillio написал(а) 6 месяцев назад:
    Текст на табличке: Памятный знак установлен комсомольцами Ленинградского района г. Киева в честь начала строительства Молодёжного Жилого Комплекса. Этот камень - часть разрушенного ДОТа, который находился на первой линии обороны столицы Советской Украины в годы Великой Отечественной войны. 1.08.1986.